UEFA Avrupa Konferans Ligi
FC Struga Trim Lum
18:00 1 : 1 58'
58'
FC Pyunik Yerevan
Riga FC
19:00 1 : 0 18'
18'
WKS Slask Wroclaw
FC Dinamo Batumi
20:00
FK Decic Tuzi
AEK Athens
21:00
Inter Club de Escaldes
Cliftonville FC
21:45
FK Auda Riga
Kulüp Hazırlık Maçları
Manchester City FC
02:30 3 : 4 MS
MS
Celtic Glasgow
Leganes
10:30 1 : 2 MS
MS
Alcorcon
Murcia
11:00 0 : 0 MS
MS
Nottingham Forest FC
CS Mioveni
11:00 2 : 0 MS
MS
Tunari
Bordeaux
12:00 2 : 3 MS
MS
Southampton
FC Pacos Ferreira
12:30 4 : 4 MS
MS
FC Felgueiras 1932
Anadia
12:30
Oliveirense
Kashima Antlers
13:00 1 : 5 MS
MS
Brighton & Hove Albion FC
BK Fremad Amager
13:00 0 : 2 MS
MS
FC Helsingoer
Rayong FC
13:00
Boeung Ket Angkor FC
Cerezo Osaka
13:15 2 : 3 MS
MS
Borussia Dortmund
Jubilo Iwata
13:30 1 : 1 MS
MS
Stade Reims
Buriram United FC
14:00
Prachuap FC
Karlsruher
15:00 2 : 0 MS
MS
München
Oxford United
16:00
Exeter City
Köln
17:00 2 : 1 MS
MS
Swansea City
SC Verl
17:00
FC Emmen
AC Monza
17:00
ASD Alcione Milano
Sassuolo Calcio
17:00
AC Trento
Wolfsburg
17:30 1 : 0 90'
90'
Lille OSC
Hoffenheim
18:00
SV 07 Elversberg
Metz
18:00
Royal Francs Borains
Feralpisalo
18:00 4 : 0 DA
DA
Hellas Verona FC
Le Havre
18:00 1 : 0 DA
DA
Clermont Foot 63
ADO Den Haag
18:00 0 : 1 58'
58'
Zulte
Hellas Verona
18:30 1 : 0 DA
DA
Virtus Verona
FK Blansko
18:30 0 : 2 43'
43'
FC Kurim
Pisa SC
18:30
Sondrio Calcio
Trapani Calcio
18:30
Cosenza Calcio
Frosinone Calcio
18:30 2 : 2 DA
DA
SSC Bari
Pelister Bitola
18:30
Voska Sport
Tümosan Konyaspor
18:30 0 : 0 45'
45'
HNK Gorica
Caen
19:00
Le Mans FC
Stade Brest 29
19:00 0 : 0 13'
13'
Stade Lavallois MFC
Bourg Peronnas
19:00
Grenoble
Olympique Lyon
19:00 0 : 0 19'
19'
St Pauli
Bologna FC
19:00
SV Brixen
Marsilya
19:00
SC Toulon
Brescia
19:00
US Pergolettese 1932
Eibar
19:00
Barakaldo CF
SC Cham
19:00
FC Baden
Schalke 04
19:30
FC Twente Enschede
AZ Alkmaar
19:30
Aris Thessaloniki
FC Rottach-Egern
19:30
Bayern Münih
Karlovac
19:30
NK Dubrava Zagreb
FK Motorlet Prague
19:30
SK Zapy
Valencia
20:00
Alaves
KSV Roeselare
20:00
Kvvv Ardennen
VVV Venlo
20:00
Al-Rayyan
VfB Offenbach
20:00
K´Lautern (A)
ESV Parndorf
20:00
Favoritner AC
NAC Breda
20:00
OFI Crete
CD Calahorra
20:00
Real Zaragoza
FC Suderelbe 1949
20:30
FC Teutonia Ottensen 1905
US Lecce
20:30
Galatasaray
Cartagena
20:30
Yeclano Deportivo
Racing Santander
20:30
Athletic de Bilbao
Hest Bank United
20:30
Caton United FC
CA Osasuna
20:30
Huesca
Yeclano Deportivo
20:30
Cartagena
FC Sion
20:30
Villarreal
Kirkby United FC
20:45
Cartmel AFC
PSV Eindhoven
21:00
EVV Eindhoven
Shotton Colliery FC
21:00
Durham City
Seaton Carew FC
21:00
Great Ayton FC
Clevedon United
21:00
Filton Athletic FC
Wrockwardine Wood FC
21:00
Impact FC Telford
Getafe
21:00
Real Oviedo
Hibernian FC
21:00
Watford
Feckenham FC
21:15
Tipton Town FC
Rayleigh Town FC
21:15
Acd United
Bergantinos CF
21:15
Racing Club de Ferrol
Maidenhead United FC
21:30
West Ham United FC
Chesterfield FC
21:30
Derby County
1874 Northwich FC
21:30
Salford City
Gateshead
21:30
Middlesbrough
Clipstone Fc
21:30
Sherwood Colliery
Boldon Cafc
21:30
South Shields
Middlezoy Rovers
21:30
Sherborne Town
Sutton Common Rovers
21:30
AFC Croydon Athletic
Birmingham City
21:30
Glasgow Rangers
Warrington Town
21:45
Salford City
Havant & Waterlooville
21:45
Farnborough FC
Cheadle Town
21:45
Radcliffe FC
Chelmsford City
21:45
Milton Keynes Dons
Westfield FC
21:45
Swansea City
Fawley AFC
21:45
Bemerton Heath Harlequins
St Andrews United
21:45
Dunfermline Athletic FC
Ashville FC
21:45
Maghull
Faversham Strike Force FC
21:45
Metrogas FC
Portimonense SC
22:00
Al-Nassr FC
UEFA Şampiyonlar Ligi
20:30
21:00
21:15
Olimpiyat Oyunları
16:00 2 : 2 MS
MS
16:00 1 : 2 MS
MS
18:00 0 : 1 57'
57'
18:00 0 : 0 62'
62'
20:00
20:00
22:00
22:00
Copa Sudamericana
01:00 0 : 1 P: 0 - 3
MS
03:30 1 : 1 MS
MS
ABD - USL Şampiyonası
18:00 0 : 2 52'
52'
Arjantin - Profesyonel Lig
00:45 0 : 1 MS
MS
00:45 0 : 0 MS
MS
03:00 0 : 0 MS
MS
23:00
23:15
Avustralya - Avusturalya Kupası
12:25 4 : 1 MS
MS
Avustralya - Kuzey NSW NPL
13:00
Avustralya - Queensland NPL
12:15
ER
Brezilya - Brasilero Seri B
01:00 1 : 1 MS
MS
01:00 0 : 0 MS
MS
02:00 0 : 0 MS
MS
03:00 0 : 0 MS
MS
03:30 2 : 0 MS
MS
Brezilya - Brasilero Serie A
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
21:00
ER
Brezilya - Carioca, Serie A2
20:45
Brezilya - Kupa Rio
20:45
20:45
20:45
20:45
20:45
20:45
20:45
21:00
Brezilya - Mineiro, Modulo II
21:00
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
21:00
22:00
22:00
Brezilya - U20 Carioca, Serie A
20:45
ER
Ekvador - Serie B
23:00
23:00
23:00
Estonya - Kupa
19:00
ER
Estonya - Meistriliiga Kadınlar
20:00
Finlandiya - Kakkonen, C Grubu
19:00
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30 0 : 0 45'
45'
İsviçre - Süper Lig
21:30
İzlanda - 1. deild, Kadınlar
22:15
İzlanda - Besta deild, Kadınlar
21:00
21:00
21:00
Kolombiya - Primera A, Kapanış
00:00 0 : 2 MS
MS
02:10 1 : 0 MS
MS
04:20 2 : 1 MS
MS
Kolombiya - Primera B
23:00
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
13:30 2 : 5 MS
MS
13:30 0 : 3 MS
MS
13:30 3 : 2 MS
MS
Kosta Rika - Premier Lig, Açılış
02:00 0 : 2 MS
MS
05:00 2 : 0 MS
MS
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Açılış
04:00 5 : 0 MS
MS
Norveç - 3. Küme Grup 4
20:00
Şili - Primera Division, Women
18:00
Singapur - Premier Lig
14:45 2 : 2 MS
MS
14:45 5 : 2 MS
MS
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Bayanlar Avrupa Şampiyonası
14:00 1 : 3 MS
MS
18:00 2 : 0 59'
59'
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONCACAF Şampiyonası
02:06 1 : 0 MS
MS
05:06 1 : 4 MS
MS
Venezuela - Premier Lig
00:30 0 : 4 MS
MS
03:15 1 : 1 MS
MS
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:00 2 : 1 MS
MS
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
16:00
16:00
16:00 2 : 1 MS
MS
16:00
16:00 0 : 1 MS
MS

Hoş Geldiniz

Üye değilmisiniz? Kayıt Ol!

Hemen Hesabını Oluştur

Zaten bir hesabın mı var? Giriş Yap!

Şifrenizi mi Unuttunuz

Kullanıcı adınızı yada e-posta adresinizi aşağıya girdikten sonra mail adresinize yeni şifreniz gönderilecektir.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.